HODINY PO ÚT ST ČT SO NE
20:00 PILATES NOHEJBAL CVIČENÍ ŽENY BOJOVÉ SPORTY NOHEJBAL NÁCVIK-HODY
20:30   NOHEJBAL CVIČENÍ ŽENY BOJOVÉ SPORTY NOHEJBAL NÁCVIK-HODY

Provozní řád sokolovny

Provozní řád je nutné dodržovat všemi uživateli!

Při užívání prostoru Sokolovny je nezbytné dbát zásad bezpečnosti, požární ochrany a hygieny.

V případě zjištění závad jsou uživatelé povinni tyto neprodleně nahlásit cvičiteli nebo vedoucímu sokola..

ZÁSADY VYUŽÍVÁNÍ SOKOLOVNY:

1. Nezletilým je vstup do tělocvičny povolen pouze v doprovodu dospělého cvičitele nebo vedoucího, který zodpovídá za kázeň, pořádek a bezpečnost cvičenců.
  2. Vstupovat lze jen ve vhodné čisté sportovní obuvi. Výjimkou jsou společenské a kulturní akce.
  3. Po celou dobu činnosti v prostorách Sokolovny se cvičenci chovají ukázněně, dbají na bezpečnost svou i ostatních sportovců, neničí zařízení objektu.
  4. Je zakázáno bez předchozí domluvy vnášet předměty, které nepatří do inventáře Sokolovny, rovněž tak i jídlo, sklo, cenné předměty apod.
  5. Každé i drobné zranění je povinen žák oznámit okamžitě vedoucímu cvičení, který se postará o neprodlené ošetření zraněného.
  6. Všechny cvičící složky se musí bezpodmínečně řídit stanoveným rozvrhem hodin.
  7. Přemisťování tělocvičného nářadí je možné provádět jen s vědomím cvičitele a je nutné dbát na to, aby nedošlo k poškození povrchů a vnitřního zařízení.
  8. Po ukončení cvičení musí být používané náčiní a vybavení (míče, sítě, žíněnky, lavičky atd.) uklizeno, cvičitel odchází poslední.
  9. Při odchodu z tělocvičny je nutné zkontrolovat zavření oken a zhasnutí světel.
  10. Převlékání do sportovního úboru se provádí výhradně v určené šatně. Sokol Omice neručí za odložené cennosti (např. peníze, šperky, hodinky, mobilní telefony atd.).
  11. Při příchodu do tělocvičny je každý cvičitel povinen zkontrolovat stav tělocvičny a případné poškození nebo závadu ihned ohlásit.
  12. V Sokolovně je přísný zákaz kouření!!!